Brīvdabas izrāde “…atmiņās iegāju te…” 2015 gads

Vērtīgākais skatuviskajai izaugsmei, ko esmu paņēmusi no pagājušā gada līdzi jaunajā, ir pieredze, ko guvu kopā ar savu grupu piedaloties muzikālā brīvdabas uzvedumā “…atmiņās iegaju te…”

Priekšnesums tapa par godu Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejai un notika Raiņa mājas Berķenelē pagalmā. Tajā piedalījās Daugavpils novada amatiermākslas kolektīvi, Daugavpils Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime”, Rēzeknes postfolkloras grupa „Rikši”, Dramaturgu teātra trupa un mēs.

Dramaturģiskā uzvedumā, kur apvienojas dziesmas, aktiermeistarība, dejas un uguns šovs, piedalos jau ne pirmo reizi. Līdz šim tā vairākus gadus pēc kārtas ir bijusi Jāņu programma ar nelielu uguns šovu beigās. Šoreiz bija pilnvērtīga izrāde. Uzsvars netika likts tik ļoti uz šovu, bet gan kopējās domas iznešanu. Režisors Ivars Brakovskis lieliski atrada veidu kā noskaņot mūs uz “pareizā viļņa” un kopā izveidojām vērienīgu šovu, kas tika papildināts ar aktierisko sniegumu un līdz ar to lieliski iekļāvās kopējajā vēstījumā.

Ello

Fotogrāfijas no pasākuma vari apskatīt ŠEIT , sīkāks apraksts pieejams ŠEIT .