Par mani

Iepazīsimies, es esmu Ello!!!

IMG_0111  Par mani IMG 0111 1024x683Sākšu ar to, ka esmu dzimusi mākslinieku ģimenē. Fakts, ka abi vecāki ir aktieri, atstājis būtisku iespaidu uz manu dzīvi. Vienmēr esmu meklējusi veidu kā izpausties, un šķiet, ka piedaloties uguns šovos, esmu atradusi to, ko meklēju. Trīs gadus esmu bijusi Fire show performance group Athar pamatsastāvā. Šajā laikā gūtā pieredze, kā arī atziņas pie kurām esmu nonākusi vērojot vecāku darbību, devusi pārliecību, ka uguns apvienojumā ar aktierisko sniegumu, jebkuram šovam piešķir savdabīgu noskaņu, kas pārņem skatītāju gan ar elpu aizraujošiem skatiem, gan emocionāli, liekot dzīvot līdzi acu priekšā notiekošajam.

Šobrīd esmu nodibinājusi pati savu grupu, kuras galvenais mērķis ir – veidot vizuāli krāšņus, dažāda veida, satura un rakstura dramaturģiski izstrādātus priekšnesumus. Esmu pārliecināta, ka ar uguni kā izteiksmes līdzekli,  iespējams patiekt ļoti daudz, ja vien to dara radoši un pārdomāti.

Interese par manipulāciju ar dažādiem degošiem priekšmetiem ļāvusi man atklāt priekš sevis vēl vienu ļoti interesantu nodarbi, proti, darbu ar “poi”. Iedvesmojoties no leģendāras personības Nick Woolsey internetā pieejamajiem video,  šo prasmi nolēmu apgūt arī es. Daudzveidīgā pieredze sporta dejās, aerobikā, kā arī cīņas mākslās un līdz ar to labi attīstīta kustību koordinācija, ļāvusi man diezgan ātri apgūt pamatus darbam ar poi un dažādus interesantus elementus. Lai gan bieži vien jaunu kustību iestrādāšana prasa diezgan daudz laika un pacietības, poi manā dzīvē ienesuši daudz prieka un pozitīvu emociju.

Šobrīd studijā darbojas lielisks pasniedzējs no Krievijas, kas poingu pasniedz jau astoņus gadus. Tādēļ iespēja apgūt poi “savaldīšanu” ir ikvienam.