Par studiju

Par studiju cropped cropped Bezfona e1474430136753 1 300x300 Ugunij piemīt īpašs valdzinājums, ne velti bieži tiek minēts, ka uz to var skatīties mūžīgi!

Studio Fotia apvienojusi talantīgus cilvēkus, kuri ar “dedzīgu” vēlmi šīs stihijas krāšņumu un daudzveidību vēlas atklāt arī saviem skatītājiem. Viņu skatījumā dejas un tehnisks izpildījums izmantojot dažādus priekšmetus, kas papildināts ar dzīvu uguni, padara priekšnesumu neaizmirstamu.

Vārds “Fotia” cēlies no Grieķijas un tulkojmā nozīmē “uguns”, kas studijas dalībnieku izpratnē apzīmē gan tās ārēji redzamo iespaidīgo izpausmi, gan arī mākslinieka iekšējo attieksmi priekšnesuma laikā. Kā uzskata studijas vadītāja Elīna: “Dejai ar uguni aizsākums meklējams cilvēka iekšienē. Tā ir ārēja dejotāja vai žongliera iekšējās uguns izpausme, kas var atspoguļot gan aizrautību, prieku, kaislību un mīlestību, gan dusmas, greizsirdību, atriebības alkas u.tml. Lai arī kura no iekšējās uguns izpausmēm būtu dejas pamatā, tā lieliski papildinās sniegumu.”

Studijas mērķis ir veidot dažāda satura un rakstura šovprogrammas, kuras ilgi paliks atmiņā ikvienam skatītājam. Uzklausot pasūtītāja vēlmes, kā arī ņemot vērā pasākuma specifiku un norises vietu, tiks individuāli piemeklēta, pielāgota vai izveidota jauna, konkrētajiem svētkiem vislabāk atbilstoša izklaides programma.

Par studiju IMG 2707 red res 1024x683

Šobrīd, studijai paplašinoties, nākuši klāt vairāki jauni piedāvājumi, kas var būt gan kā laba alternatīva dzīvajai ugunij, gan lielisks papildinājums tai. Viens no šādiem priekšnesumiem ir LED šovs, kas piepilda telpu ar košiem gaismas rakstiem, bet skatītaju sirdis – ar sajūsmu. Otrs jaunums ir vēderdejas, kas ikvienu valdzina ar savu plastiskumu un grāciju.

T Tāpat ir iespēja apmeklēt aktiermeistarības nodarbības pie profesionāliem un ļoti pieredzējušiem pedagogiem, kā arī pašiem iemācīties pārvaldīt kādu no priekšmetiem, kuri tiek izmantoti šovos.

Ja vēlaties savus svētkus vai ikdienu papildināt ar kādu spilgtu akcentu, Studio Fotia ir pareizā izvēle!